• 16 PAŹ 19
    Spotkanie z lektorem DAAD w Szczecinie

W poniedziałek, 21 października 2019 r., odbędzie się spotkanie z lektorem DAAD w Szczecinie. Dr Matthias Guttke, związany z Uniwersytetem Szczecińskim, przedstawi ofertę stypendialną dla studentów, absolwentów, doktorantów, naukowców i nauczycieli akademickich, którzy są zainteresowani wyjazdami na uczelnie w Niemczech.

DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst – Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej) to organizacja zajmująca się międzynarodową wymianą studencką praktykowaną przez niemieckie uczelnie. Instytucja ta jest głównie finansowana ze środków publicznych Republiki Federalnej Niemiec.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 października, o godz 16:00, na pierwszym piętrze Biblioteki Międzywydziałowej przy ul. Piastów 40b.

Więcej informacji o stypendiach DAAD