• 16 MAJA 19
    Studenci US zdobyli aż 5 medali

Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego zdobyli pięć medali podczas IV Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu, które odbyły się 11 maja w Poznaniu.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych US poinformowało, że studenci naszej uczelni przywieźli 5 medali z Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu:

•   dwa złote medale, w kategorii mężczyzn w konkurencjach 50m kraulem i 50m stylem grzbietowym, zdobył Krzysztof Berent, student III roku Psychologii,

• dwa złote medale, w kategorii kobiet w konkurencjach 50m kraulem i 50 m stylem grzbietowym wywalczyła Maria Granda studentka III roku Pedagogiki,

• brązowy medal, w kategorii mężczyzn w konkurencji 50m stylem grzbietowym zdobył Kuba Lipczyński student III roku Administracji.

Medaliści trenują pod czujnym okiem mgr Cezarego Janiszyna i mgr Marcina Wielgosza.