może tu
  • 26 WRZ 19
  Stypendium Santander IE-Digital DNA

  Stypendium Santander IE-Digital DNA

  Santander Universidades zaprasza do aplikowania do kolejnego projektu stypendialnego. Kandydaci mogą aplikować do programu do 30 września 2019 r.

   

  Szkolenia, w ramach programu Digital Skills, będą prowadzone on-line w języku angielskim i hiszpańskim przez profesorów IE School of Human Sciences and Technology, jednej ze szkół hiszpańskiego IE University. Program jest przeznaczony dla studentów ostatnich 2 lat studiów licencjackich i magisterskich oraz absolwentów, którzy otrzymali dyplom nie wcześniej niż w 2014 roku.

   

  Stypendyści wezmą udział w dwóch pięciotygodniowych kursach Hiops (High Impact Online Programs). Pierwszy z nich, Nowe Technologie w Innowacji, ma na celu wskazanie ścieżki rozwoju technologicznego z punktu widzenia firm oraz tego, jak firmy wykorzystują technologie do tworzenia przewagi konkurencyjnej.

   

  Drugi kurs, Data Science i Wizualizacja w Biznesie, to przede wszystkim zajęcia praktyczne w ramach rozwoju kompetencji pracy z danymi i ich wizualizacji oraz wykorzystania data science w rozwoju przedsiębiorstwa.

   

  Ponadto, 30 stypendystów weźmie udział w procesie rekrutacji na praktyki zawodowe w międzynarodowej siedzibie banku Santander w Hiszpanii.

  Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres santanderuniversidades@santander.pl