• 10 STY 20
    Uniwersytet Szczeciński gra z WOŚP!

W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, wolontariusze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w aukcjach na allegro i licytacji w klubie Jambar .

Koncertowy organizowany przez sztab US z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Wiatr w żagle” odbędzie się w klubie Jambar, przy ul. Kolumba 5.

Organizatorzy zapraszają od godziny 18:00 do 23:00 na wieczór muzyczny i koncert zespołów światowego formatu – TAMARYN i SOME EMBER. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia odbędą się licytacje przedmiotów z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które przekazał Jurek Owsiak i innych wyjątkowych podarunków od artystów.

Sztab US, jako jedyny w Szczecinie prowadzi licytacje na allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/martuuulaa?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127!

SZCZEGÓŁY