• 24 PAŹ 19
    Wyjątkowa obrona rozprawy doktorskiej na US

W piątek, 25 października, odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, obrona rozprawy doktorskiej, podczas której obecna będzie dr hab. Hanna Suchocka, prof. UAM.

Pani Profesor jest recenzentką pracy mgr Ewy Michałkiewicz-Kądzieli, doktorantki US, pt.: „Prawo do tożsamości człowieka w prawie polskim i międzynarodowym”.

Promotorem rozprawy doktorskiej jest prof. dr hab. Andrzej Bałaban, natomiast drugim recenzentem dr hab. Paweł Leszczyński, prof. AJP.

Posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Szczecińskiego poświęcone obronie rozprawy doktorskiej odbędzie się 25 października o godz. 12.00 w sali 122 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Narutowicza 17 a.