• 10 STY 19
    Wykład prof. Leszka Balcerowicza na US

Uniwersytet Szczeciński i  Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju zapraszają na wykład otwarty, pt. Ustroje (systemy instytucjonalne) a warunki życia w kraju, który w piątek, 18 stycznia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US wygłosi prof. Leszek  Balcerowicz.

Jak ustroje (systemy instytucjonalne) wpływają na jakość życia mieszkańców danego kraju? Co jest najważniejsze dla szybkiego wzrostu gospodarczego i – w efekcie – konsumpcji przy danym początkowym poziomie PKB na głowę mieszkańca? – na te i wiele innych pytań odpowie prof. SGH i założyciel Forum Obywatelskiego Rozwoju – Leszek Balcerowicz.

Wstęp na wydarzenie jest otwarty! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wykład odbędzie się 18 stycznia o godzinie 10:30 w auli prof. Przemysława Małka  na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, przy  ul. Mickiewicza 64.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.