• 03 GRU 19
    XXIV Konferencja Naukowa „Aktywność ruchowa ludzi w różnym wieku”

W dniach 5–6 grudnia 2019 roku odbędzie się Konferencja Naukowa pt. „Aktywność ruchowa ludzi w różnym wieku”. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego, Polskie Towarzystwo Naukowe Kultury Fizycznej Oddział w Szczecinie i Polskie Stowarzyszenie Naukowe Animacji Rekreacji i Turystyki.

Sympozjum odbywa się pod auspicjami International Association of Sport Kinetics (IASK). Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest dr hab. Danuta Umiastowska prof. US.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i wyników badań prowadzonych w polskich i zagranicznych ośrodkach naukowych. Podczas konferencji uczestnicy będą starali się odpowiedzieć na pytanie „jakie czynniki różnicują podejmowanie aktywności ruchowej przez osoby należące do różnych grup wiekowych i społecznych?”

Podczas tegorocznego spotkania zaplanowano sesję plenarne z referatami zaproszonych gości, obrady w sekcjach tematycznych oraz sesję posterową. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest dr hab. Danuta Umiastowska prof. US.