może tu
    • 27 MAR 26
    Za nami 22. Giełda Pracy

    Za nami 22. Giełda Pracy

    Za nami 22. Giełda Pracy organizowana przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego – wydarzenie, które pomaga młodym ludziom odnaleźć się na rynku pracy. Uczestnicy mieli okazję spotkać się z pracodawcami z różnych branż i złożyć swoje aplikacje do wielu firm. Tradycyjnie nie zabrakło również doradztwa zawodowego, debaty i warsztatów.

     

    Wydarzenie odbyło się 24 marca 2026 roku na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64. Budynek wypełnił się pracodawcami i osobami, które szukają pomysłu na siebie lub planują rozwój kariery zawodowej. W 22. Giełdzie Pracy wzięło udział 35 instytucji, z których 25 wystawców zaprezentowało stacjonarnie swoją ofertę zatrudnienia, staży i praktyk. Dzięki udziałowi w wydarzeniu studenci mogli się dowiedzieć, jak wygląda współczesny rynek, poznać wymagania firm lub zrobić pierwszy krok w stronę kariery poprzez konsultację z doradcą zawodowym czy udział w rekrutacji. Przygotowano zajęcia praktyczne w postaci warsztatów i debaty, podczas której eksperci podzielili się praktyczną wiedzą na temat oczekiwań pracodawców oraz perspektyw zawodowych dla osób wchodzących na rynek pracy.

     

     

    Wszystkie aktywności miały na celu ułatwienie uczestnikom poznania tego obszaru, nawiązania kontaktów z pracodawcami i zwiększenia gotowości do wejścia na rynek zawodowy.

     

    W trakcie stacjonarnej części wydarzenia przeprowadzono konkurs dla wystawców pod hasłem „Najsympatyczniejszy (wśród sympatycznych) Pracodawca”. W wyniku głosowania studentów i uczestników Giełdy Pracy zwyciężyli reprezentanci CSP Customer Services Polska. Tradycyjnie przyznano także drugie i trzecie miejsce, które kolejno zajęli przedstawiciele Aresztu Śledczego w Szczecinie i Decathlonu.

     

     

    Gratulujemy i zachęcamy zarówno pracodawców, jak i studentów do udziału w kolejnych edycjach Giełdy Pracy.

     

     

Accessibility Toolbar