• 16 LUT 24
    Wsparcie finansowe na podnoszenie kwalifikacji kadry dydaktycznej i doktorantów

Miło nam poinformować, że dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z NCBiR rozwój kwalifikacji i kompetencji kadry realizującej dydaktykę w Uniwersytecie Szczecińskim będzie jeszcze bardziej dynamiczny.

Uniwersytet Szczeciński uzyskał dofinansowanie w kwocie 1 322 327,00 zł na realizację projektu pn. „Kuźnia kadry dydaktycznej i doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego”. Głównym celem projektu jest budowanie potencjału Uniwersytetu Szczecińskiego poprzez realizację kompleksowych działań podnoszących kompetencje lub kwalifikacje kadry prowadzącej dydaktykę, a także kompetencje lub kwalifikacje doktorantów. Dla kadry przygotowano trzy ścieżki wsparcia w formie kursów e-learningowych, indywidualnych lub grupowych szkoleń, krajowych oraz zagranicznych wyjazdów studyjnych. Dla doktorantów zaplanowano wsparcie w postaci warsztatów i wyjazdów studyjnych.

Serdecznie gratulujemy Wnioskodawcom.

Konkurs nr FERS.01.05-IP.08-002/23 pn. „Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadry realizującej dydaktykę” w ramach Priorytetu 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.