może tu

Zespół Pałacowo – Parkowy Uniwersytetu Szczecińskiego położony jest we wsi Małkocin, niedaleko Stargardu. W skład zespołu wchodzą: XIX-wieczny pałac, oranżeria i oficyna, ukryte wśród zieleni pięciohektarowego parku. Cały kompleks wpisany jest do rejestru zabytków i stanowi dziedzictwo kulturowe Pomorza Zachodniego.

 

Laboratorium Badań Środowiskowych

W Zespole Pałacowo – Parkowym mieści się Laboratorium Badań Środowiskowych, w którym realizowane są zlecone badania naukowe, warsztaty i szkolenia z wykorzystaniem skaningowego mikroskopu elektronowego (SEM) oraz Centrum Edukacji Środowiskowej prowadzące zajęcia przyrodnicze dla uczniów wszystkich poziomów kształcenia. Obydwie jednostki funkcjonują w strukturze Centrum Biologii Molekularnej i Biotechnologii Instytutu Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Centrum konferencyjno-noclegowe

Zespół Pałacowo – Parkowy to także centrum konferencyjno-noclegowe, idealne miejsce do zorganizowania konferencji, sympozjów, warsztatów, imprez okolicznościowych, spotkań o charakterze integracyjnym, imprez plenerowych i aktywnego wypoczynku. Małkocin jest oddalony o 40 min. jazdy samochodem, od centrum Szczecina.

Pracownicy Zespołu Pałacowo – Parkowego zapraszają do współpracy we wszystkich obszarach prowadzonej działalności.

 

Zapraszamy na nasza stronę www: https://malkocin.usz.edu.pl/

Kontakt:

dr Bożenna Białecka
kierownik

Zespołu Pałacowo-Parkowego
Uniwersytetu Szczecińskiego
w Małkocinie

tel. 91 577 09 44

e-mail: bozenna.bialecka@usz.edu.pl

www: malkocin.usz.edu.pl

 

Adres:

Zespół Pałacowo-Parkowy
Uniwersytet Szczeciński

Małkocin 37
73-110 Stargard

Accessibility Toolbar