• 17 LIS 23
    17. edycja Giełdy Pracy już za nami

14 listopada 2023 r. na Wydziale Nauk Społecznych odbyła się 17. edycja Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego. Udział w tegorocznej Giełdzie Pracy wzięło ponad 50 organizacji. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród wystawców i odwiedzających studentów.

Podczas stacjonarnego wydarzenia było można spotkać się z przedstawicielami różnych firm i instytucji. Była to doskonała okazja do tego, aby poznać rynek pracy, pracodawców i ich oczekiwania względem umiejętności i kompetencji kandydatów do pracy, ale także oferty pracy/staży/praktyk. Ponadto uczestnicy Giełdy Pracy mogli skorzystać także z porad ekspertów takich instytucji jak np. Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.

Giełda Pracy  jest miejscem, gdzie świat akademicki przenika się ze światem biznesu, czego potwierdzeniem było podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Szczecińskiem a Welcome Center Stettiner Haff. Podpisy pod dokumentem złożyli:prof. dr hab. Waldemar Tarczyński- Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Pani Doreen Au- Dyrektor zarządzająca, Welcome Center.

Tegoroczna Giełda Pracy była transmitowana w mediach społecznościowych. Za obsługę telewizyjną odpowiada UNIWIZJA -telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego i Telewizyjna Redakcja Studencka. Zapis transmisji.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło radio ESKA Szczecin News

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez UNIWIZJĘ – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego i Telewizyjną Redakcję Studencką: