• 17 LIS 23
    25 lat MBA na Uniwersytecie Szczecińskim

W sobotę 18 listopada br. odbędzie się uroczysty jubileusz 25-lecia Studiów Podyplomowych Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim.

Studia MBA są odpowiedzią na ewoluujące potrzeby przedsiębiorców i menedżerów, a także nowe wyzwania. Cechą charakterystyczną studiów podyplomowych MBA jest to, że ich program stale się rozwija i jest dostosowywany do zmieniających się realiów rynkowych, trendów. Przez ostatnie 25 lat ponad 800 absolwentów opuściło mury Wydziału Ekonomii Finansów i Zarządzania z tytułem MBA, który niejednokrotnie stanowił przepustkę do awansu zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji.

W obchodach 25-lecia Studiów Podyplomowych Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim udział wezmą wyjątkowi goście, a także absolwenci, m.in.:

• Pan prof. Tomasz Grodzki – Marszałek Senatu X Kadencji i Senator XI Kadencji,
    • Pan Bartosz Arłukowicz- Poseł na Sejm X Kadencji,
    • Pan Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego,
    • Pan Michał Przepiera- Wiceprezydent Miasta Szczecin.

Wydarzenie zgromadzi także wielu wybitnych naukowców z Polski i ze świata, gościem specjalnym będzie współtwórca programu MBA US Pan prof. Nigel Healey.

Uroczystość odbędzie się 18 listopada br. o godz. 12.00 na Wydziale Ekonomii Finansów i Zarządzania, ul. Mickiewicza 64.