• 05 STY 24
    32. finał WOŚP na Uniwersytecie Szczecińskim

Powoli zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a Uniwersytet Szczeciński, jak co roku, uczestniczy w tym niesamowitym wydarzeniu. Sztab US działający przy Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania serdecznie zachęca do pomocy w orkiestrowej zbiórce.

Celem zbiórki publicznej 32. Finału, jest zbieranie środków pieniężnych „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Jak można pomóc?

Poprzeć inicjatywę można poprzez przekazanie drobnych fantów i innych rzeczy tj. zaproszenia, wejściówki, kalendarze, vouchery itp. na aukcje Allegro WOŚP organizowane przez Sztab Uniwersytetu Szczecińskiego.

„W tym właśnie miejscu prosimy o przekazanie nam w miarę możliwości różnych gadżetów lub innych rzeczy, które mogłyby stać się nagrodami w naszej loterii lub też pomóc nam przy zbiórce pieniędzy podczas Finału. Otrzymane od Państwa fanty o większej wartości wezmą udział w licytacjach stacjonarnych lub aukcji internetowej Allegro.”

Aukcje Sztabu Uniwersytetu Szczecińskiego można licytować na stronie:

Sztab działający przy Uniwersytecie Szczecińskim zaprasza opiekunów kół naukowych oraz pracowników zaangażowanych w organizacje studenckie do współpracy przy tworzeniu wydarzeń, które będą łączyć studentów pod hasłem: Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Źródło: niusradio.pl