• 13 WRZ 23
    7th International Staff Training Week

Dział Spraw Międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego już po raz siódmy organizuje International Staff Training Week, którego celem jest nawiązanie bliższej współpracy z zagranicznymi uczelniami partnerskimi, wymiana doświadczeń związanych z programem Erasmus+ oraz prezentacja najciekawszych rozwiązań na naszej uczelni.

W tym roku wydarzenie trwa od 11 do 15 września 2023 r. i biorą w nim udział uczestnicy z Turcji, Niemiec, Armenii, Bośni i Hercegowiny oraz Albanii. Pełen program wydarzenia dostępny jest na stronie https://dsm.usz.edu.pl/en/staff-week/

Wydarzenia typu Staff Week przeznaczone są dla pracowników uczelni, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje zawodowe. Jest to rodzaj wyjazdu szkoleniowego, finansowanego zazwyczaj przez program Erasmus+.

Pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego mogą także aplikować o dofinansowanie na odbycie takiego szkolenia w wybranej uczelni zagranicznej.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z Działem Spraw Międzynarodowych.