• 27 PAŹ 22
    Akademickie Piątki Przystani Nauki- bezpłatne webinaria i warsztaty

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do uczestnictwa w warsztatach i webinariach realizowanych w ramach Akademickich Piątków Przystani Nauki.

Spotkania realizowane są online. W tym semestrze odbędzie się jeszcze 79 warsztatów o tematyce takiej, jak:

• Nowoczesne przywództwo,
    • Zarządzanie innowacją,
    • Ochrona własności intelektualnej w prawie i w praktyce,
    • Homo ludens – pomiędzy nauką a zabawą. Grywalizacja: pomysły i narzędzia,
    • Budowanie marki osobistej – Personal branding,
    • Jak aktywizować studentów za pomocą TIK? Pomysły, metody, narzędzia,
    • Zarządzanie i wdrażanie projektów B+R,
    • Autoprezentacja i wystąpienia publiczne,
    • Ujarzmić stres i nie wypalić się,
    • Nauczanie problemowe (PBL – Problem Based Learning)- Student w centrum procesu uczenia się.
    • Tworzenie prezentacji interaktywnych i filmów,
    • warsztaty w języku angielskim: Secrets of Communication,  Managing and building the team, How to tame stress and prevent yourself from burnout.

Szczegóły oraz zapisy na stronie  www.appn.pl. Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach.

Akademickie Piątki Przystani Nauki to także webinaria zakończone sesją pytań i odpowiedzi do prowadzących. Już 28 października dr Paweł Fortuna poprowadzi webinar „Tylko ten kto płonie może zarażać ogniem innych: Kształtowanie proaktywnej postawy studentów”.

Dr Paweł Fortuna – Psycholog, trener biznesu, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie SWPS. W pracy naukowej koncentruje się na cyberpsychologii pozytywnej, a więc kształtowaniu takich interakcji człowieka ze sztucznymi systemami, które sprzyjają jego dobrostanowi. Jest autorem i współautorem kilkunastu książek, trzykrotnym laureatem Nagrody Teofrasta za najlepszą książkę psychologiczną (m.in. „Pozytywna psychologia porażki”) oraz czterokrotnym laureatem nagrody Książka dla Trenera Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu (m.in. „Metafory i analogie w szkoleniach”). Współredaktor pierwszego w Polsce podręcznika akademickiego „Psychologia biznesu” (Wydawnictwo Naukowe PWN, 2020). Członek ZAiKS, autor tekstów i kompozytor (największy hit: „Dziewczyna szamana”, 5 Fryderyków). Inicjator wielu akcji społecznych, w tym konferencji Ludzka twarz biznesu i Konferencji Aktualności Psychologicznych – Aktualia. Ostatnia książka: „Optimum. Idea pozytywnej cyberpsychologii” (2021, Wydawnictwo Naukowe PWN).

Zapraszamy do zapisów!