• 01 GRU 23
    Business Day 3 w Instytucie Ekonomii i Finansów za Nami

23 listopada br. odbyła się kolejna, już trzecia edycja Business Day. Wydarzenie jest realizowane przez pracowników Katedry Ekonomii Instytutu Ekonomii i Finansów US w celu przybliżenia studentom praktyki gospodarczej poprzez kontakt z wybitnymi praktykami z województwa zachodniopomorskiego.

Wydarzenie było podzielona na część wykładową, prowadzoną przez Panią Marzennę Gulczyńską Dyrektor Oddziału PKO Bank Polski oraz część warsztatową prowadzoną przez Panią Elżbietę Stelmach, trenera biznesu.

Z informacji zwrotnych już wiemy, że realizacja wydarzenia wpłynęła znacząco na świadomość studentów dot. bezpieczeństwa w sieci, możliwości współpracy w regionie oraz poznania swojego stylu pracy.

Instytut Ekonomii i Finansów już planuje kolejne edycje związane z Business Day.