• 04 PAŹ 22
    Business Day w Instytucie Ekonomii i Finansów – strategiczne czynniki sukcesu na rynku pracy

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów do uczestnictwa w Business Day, który odbędzie się 19 października br. w godz. 10-15 w Auli Nowej IEiF, przy ul. Mickiewicza 64. Celem wydarzenia jest: Transfer wiedzy z praktyki do nauki.

Wydarzenie jest podzielone na część wykładową oraz warsztatową.

Część wykładowa – godz. 10-12.00

1. Wystąpienie I keynote speakera
      pt. „Rynek pracy w województwie zachodniopomorskim – stan obecny, prognozy i wyzwania”,
      prowadzący: Andrzej Przewoda, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie;
    2. Wystąpienie II keynote speakera
      pt. „Rozwój kompetencji społecznych drogą do sukcesu na rynku pracy”,
      prowadzący: Sylwia Majewska, Eliza Szwec Profi Competence Europe sp. z o.o.

Przerwa (ok. 15-20 min): serwis kawowy

Część warsztatowa – godz. 12-15.00

1. Warsztaty podnoszące umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne na rynku pracy
      pt. ” Moja kariera- jęczing czy podejmowanie wyzwań?”,
      prowadzący: Elżbieta Stelmach, trener biznesu: 3×45 min.

Uczestnictwo w warsztatach zwieńczone uzyskaniem certyfikatu. Dla uczestników warsztatów przewidziano regeneracyjny bufet kawowy. Organizatorzy poświadczają udział w wydarzeniu dla celów usprawiedliwienia nieobecności w tym dniu.

Organizator wydarzenia: Katedra Ekonomii, Instytut Ekonomii i Finansów.

Termin zgłoszeń do 10.10.2022r.

Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym: forms.office.com

Koordynator wydarzenia: Joanna Kowalik, email: joanna.kowalik@usz.edu.pl

Zapraszamy do udziału.