• 02 WRZ 21
    „Czas na prawo” audycja Wydziału Prawa i Administracji w Radiu Szczecin

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy eksperckiej  Wydziału Prawa i Administracji US z Radiem Szczecin. W każdy poniedziałek o godz. 14. 40 na antenie radia zagości audycja „Czas na prawo”, w której wystąpią eksperci z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

W dniu 1 września 2021 r. odbyła się prezentacja nowej ramówki programowej Radia Szczecin. W wydarzeniu udział wzięła Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US. W jesiennych propozycjach Radia Szczecin znalazło się bowiem kilka nowości, w tym program „Czas na prawo”. W audycji, w roli ekspertów, wystąpią pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zmierzą się oni wówczas z konkretnymi sprawami, przedstawiając rozwiązania rzeczywistych problemów prawnych. Będzie to również okazja do porozmawiania o  działalności Kliniki Prawa WPiA US i o możliwości uzyskania bezpłatnych porad prawnych na Wydziale PiA.

Zachęcamy do posłuchania audycji „Czas na prawo” w poniedziałki, o godzinie 14:40 na antenie Radia Szczecin, dostępnego również przez stronę internetową tego radia.