• 04 WRZ 20
    Darmowe szczepienia przeciw grypie dla pracowników US

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, z uwagi na obecną sytuację, prof. dr hab. Waldemar Tarczyński – rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, proponuje wszystkim pracownikom naszej uczelni możliwość skorzystania z nieodpłatnego szczepienia przeciwko grypie. TERMIN ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ WYDŁUŻONY DO 7 WRZEŚNIA 2020 ROKU.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość wykupienia szczepienia, w cenie 65 zł, dla małżonków i dzieci pracowników US.

Wszystkich kierowników jednostek uniwersyteckich proszę o przekazanie powyższej informacji osobom, które nie posiadają swoich kont mailowych i przesłanie na specjalny adres mailowy, podany poniżej, listy zainteresowanych.

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość szczepionek we wrześniu br., proszę o niezwłoczne przesłanie zgłoszenia udziału w programie przeciwgrypowym, nie później niż do poniedziałku,  7 września 2020 r. na adres mailowy: szczepienia2020@usz.edu.pl, z uwzględnieniem ewentualnych zamówień dla członków rodziny.

Decyduje kolejność zgłoszeńszczepienia będą podawane do wyczerpania dostępnych szczepionek. Osoby, które prześlą swoje zgłoszenia, zostaną poinformowane o szczegółach organizacyjnych
    w późniejszym terminie.