• 21 WRZ 20
    Darmowe szkolenia online z certyfikatem

Do 29 września 2020 roku, trwa nabór na darmowe szkolenia online w ramach Stypendium Santander Tech Revolution In Finance – IE University. Ich program został przygotowanych przez ekspertów z Grupy Santander oraz IE Foundation. To okazja do zdobycia wiedzy z zakresu innowacji technologicznych w sektorze finansowym oraz certyfikatu, który pomoże wyróżnić się na rynku pracy.

Szkolenia przeznaczone są dla osób, które:

•  są absolwentami lub studentami ostatnich lat kierunków takich, jak nauki ścisłe, technologia, inżynieria i matematyka (ang. STEM) uczelni w jednym z 9 państw: Argentyna, Brazylia, Chile, Hiszpania, Meksyk, Polska, Portugalia, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania,
    •  mają 20-28 lat,
    •  posiadają maksymalnie trzy lata doświadczenia zawodowego,
    • znają język angielski.

100 uczestników weźmie udział w szkoleniach online w języku angielskim, które przeprowadzą wykładowcy z IE University’s IE School of Human Sciences and Technology. 5-tygodniowy kurs będzie poświęcony zastosowaniu w sektorze finansowym nowoczesnych technologii, takich jak chmura obliczeniowa, kryptowaluty, sztuczna inteligencja, Big Data i ekonomia współdzielenia oraz cyfrowe zarządzanie funduszami inwestycyjnymi.

Zachęcamy do aplikowania do 29 września 2020 r na www.santander-grants.com/pl/program/beca-santander-tech-revolution-in-finance-ie-university

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres santander.universidades@santander.pl.