• 21 WRZ 23
    Dni adaptacyjne dla studentów pierwszego roku Uniwersytetu Szczecińskiego

W dniach 27- 28 września br. zapraszamy nowych studentów do udziału w Dniach Adaptacyjnych, organizowanych na Wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczestnicy wydarzenia uzyskają najważniejsze informacje na temat studiowania na naszej Uczelni.

Dni Adaptacyjne to okres, w którym nowi studenci mają okazję po raz pierwszy poznać swój Wydział od środka, a także poznać Władze Wydziału i nowych kolegów i koleżanki z roku. Stanowią także okazję do wzięcia udziału w wydarzeniach, dzięki którym można poznać funkcjonowanie Uniwersytetu Szczecińskiego – między innymi dzięki szkoleniu z praw i obowiązków studenta.

Na początku roku akademickiego odbywają się również wydarzenia towarzyszące, takie jak: Spacerek na uniwerek czy Otrzęsiny Uniwersytetu Szczecińskiego, na które serdecznie zapraszamy.

Harmonogram Dni Adaptacyjnych na poszczególnych wydziałach oraz więcej informacji jest na stronie: https://dniadaptacyjne.usz.edu.pl/

Do zobaczenia!