• 26 MAR 24
    Druga edycja Personal Branding Week już za nami

W dniach 18-22 marca 2024 r. odbył się Personal Branding Week, organizowany przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego oraz UNIWIZJĘ Telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego. Podczas intensywnego tygodnia bezpłatnych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, studenci kształtowali swoją markę osobistą pod okiem ekspertów.

Celem projektu jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i kompetencji z przestrzeni wejścia na rynek pracy. Dzięki współpracy Samorządu Studenckiego z UNIWIZJĄ oraz Akademickim Biurem Karier, wiedzę z obszarów takich jak: poznanie własnych możliwości, skonstruowanie dobrego CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej oraz wystąpień publicznych, przekazano w przystępny oraz efektywny sposób.

Wszystkie wydarzenia zostały zlokalizowane w Uniwersytecie Szczecińskim, na kampusie Cukrowa. Podczas wydarzenia odby się panel dyskusyjny “Szczecin daje szansę” transmitowany na żywo ze studia UNIWIZJI. Prelegentami debaty byli znani szczecinianie zajmujący się na co dzień takimi obszarami jak nauka, działalność społeczno-organizacyjna, kultura oraz świat biznesu. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jakie możliwości rozwoju w Szczecinie ma młodzież.

Warsztaty przeprowadzili specjaliści w danych dziedzinach, pracujący zawodowo w Szczecinie, zajmujący się tworzeniem oraz rozbudową marki osobistej, a także przez osoby, które posiadają doświadczenie we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym między innymi: FRIS, LSJ HR Group, Marsh Poland EBSC, Akademickie Biuro Karier,UNIWIZJĘ, Uniwersytet Szczeciński.

Warto zaznaczyć, że projekt Personal Branding Week został doceniony Laurem Uniwersyteckim w kategorii Rozwój Kompetencji, nagrodą przyznawaną w plebiscycie organizowanym przez Forum Uniwersytetów Polskich w listopadzie 2023 r.

Tegoroczna edycja projektu zapewniła uczestnikom jeszcze więcej merytorycznej wiedzy i praktycznych ćwiczeń, które mogą wykorzystywać na co dzień.

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez UNIWIZJĘ – Telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego: