• 08 CZE 22
    Grant NAWA dla Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego

Miło nam poinformować, że Szkoła Doktorska Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymała grant pt: „Utworzenie IMPK w języku angielskim w Szkole Doktorskiej US. How to become a better scientist and teacher”.

Projekt finansowany z NAWA program SPINAKER– Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia 2021.

Kwota finansowania – 433 500,00 zł.

Celem głównym Programu jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki.

Cele szczegółowe Programu:

• wzrost zainteresowania ofertą kształcenia w polskich instytucjach nauki i szkolnictwa wyższego wśród zagranicznych studentów i/lub doktorantów;
    • wzrost udziału zagranicznych studentów i/lub doktorantów w programach kształcenia na polskich uczelniach;
    • poszerzenie oferty intensywnych międzynarodowych programów kształcenia, realizowanych także w formule hybrydowej lub zdalnej.