• 13 MAJA 22
    II Doktorancko-Studenckie Seminarium Naukowe

Interdyscyplinarne Laboratorium Badań nad Chrześcijaństwem, Instytut Nauk Teologicznych Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej US „IKSDUS” zapraszają wszystkich doktorantów i studentów do uczestnictwa w II Doktorancko-Studenckim Seminarium Naukowym.

Temat spotkania to „Krytyka redakcji (Redaktionsgeschichte) i elementy innych metod badań tekstu biblijnego na podstawie wybranych przykładów”. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Interdyscyplinarne Laboratorium badań nad chrześcijaństwem”.

• Gościem specjalnym i ekspertem seminarium będzie ks. prof. dr hab. Mariusz Rosik- pracownik naukowy Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
    • Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Cezary Korzec prof. US.

Seminarium Naukowe odbędzie się 25 maja br. o godz. 16:30 w Instytucie Nauk Teologicznych US znajdującym się przy ul. Pawła VI 2.

Osoby spoza Szczecina będą miały możliwość uczestnictwa w seminarium poprzez platformę MS Teams.

Na wydarzenie obowiązują zapisy do 23 maja br. poprzez formularz.

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają wiadomość potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia oraz tekst, do lektury przed seminarium, który będzie podejmowany podczas spotkania oraz link do wydarzenia on-line.
    Za udział w seminarium uczestnicy otrzymują imienny certyfikat.

Więcej informacji o wydarzeniu.

Zapraszamy do udziału.