• 11 PAŹ 22
    II edycja studenckiej gry #FunRunUS

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza wszystkich studentów, którzy jeszcze dobrze nie poznali Uczeni do udziału w II edycji gry miejsko-integracyjnej #FunRunUS. To wspaniała okazja, aby aktywnie spędzić czas, lepiej poznać Uniwersytet i swoją grupę.

Gra miejsko-integracyjna to dobra zabawa, zawzięta rywalizacja, a przy okazji możliwość poznania Uniwersytetu Szczecińskiego od innej, zaskakującej strony.

#FunRunUS odbędzie się już 26 października i aby wziąć udział należy zarejestrować swoją trzyosobową drużynę.

Formularz zgłoszeniowy.

Na najszybszych na mecie czekają atrakcyjne nagrody. Członkowie trzech zwycięskich zespołów otrzymają nagrodę Santander w wysokości 500 zł dla każdego. Pozostali gracze otrzymają nagrody pocieszenia – gadżety uniwersyteckie.

Więcej szczegółów o grze #FunRunUS.

Zapraszamy do zgłoszeń i udziału.