• 21 MAR 23
    II Mityng „Bridge Szczecin 2023 – O Puchar Unity Line”

W dniach 24-26 marca 2023 r. odbędzie się II Mityng „Bridge Szczecin 2023 – O Puchar Unity Line” organizowany przez KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z AZS OŚ w Szczecinie oraz Zachodniopomorskim Związkiem Brydża Sportowego.

Celem wydarzenia jest popularyzacja i promocja rozrywki umysłowej jaką jest brydż sportowy wśród mieszkańców Zachodniopomorskiego oraz województw ościennych, aktywizacja społeczno-sportowa mieszkańców regionu, poprawa jakości życia oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu wśród lokalnej społeczności.

Turniej odbędzie się w auli im. prof. Leona Babińskiego na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia na stronie AZS Szczecin.

Zachęcamy do udziału.