• 17 LIS 23
    II Ogólnopolska Multidyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Multidyscyplinarnej Studenckiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2023 roku w Szczecinie. Konferencja stanowi doskonałą okazję do wymiany myśli, prezentacji własnych badań oraz nawiązania nowych kontaktów z przedstawicielami środowiska naukowego.

Tematyka konferencji obejmuje szeroki zakres dziedzin, umożliwiając prezentację osiągnięć i refleksji studentów z różnych kierunków studiów.

Uczestnikami czynnymi wydarzenia mogą być studenci prezentujący doniesienia naukowe o dowolnej tematyce w obszarach:

1. nauk o ekonomii, finansach i zarządzaniu (7.12.2023 r.)
    2. nauk humanistycznych i teologicznych (7.12.2023 r.)
    3. nauk społecznych (7.12.2023 r)
    4. nauk o kulturze fizycznej i zdrowiu (7.12.2023 r.)
    5. nauk o prawie i administracji (8.12.2023 r.)
    6. nauk ścisłych i przyrodniczych (8.12.2023 r.)

W zależności od liczby zgłoszeń szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony po zakończeniu zapisów.
    Terminy poszczególnych obszarów mogą ulec zmianie.

Warunkiem czynnego uczestnictwa w II OMSKN jest przesyłanie abstraktu/podsumowania formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja do udziału w konferencji

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 27.11.2023 r.
    Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu i dzielenia się swoimi badaniami oraz doświadczeniem naukowym.
    Mamy nadzieję, że konferencja stanie się miejscem owocnej dyskusji i inspirujących spotkań.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
    strefa.nauki@usz.edu.pl