• 27 STY 23
    Inauguracja studia i pracowni telewizyjnej

Zapraszamy na inaugurację studia i pracowni telewizyjnej powstałej w ramach Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności. Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia 2023 roku, o godz. 13.00 w Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności na ul. Cukrowej 12, III piętro, s. 331.

W uroczystości udział wezmą władze rektorskie, przedstawiciele Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności oraz studenci.

Niespodzianką będzie wykład i warsztaty gościa specjalnego – Beaty Tadli, popularnej osobowości telewizyjnej i radiowej, dwukrotnej zdobywczyni tytułu „Mistrza Mowy Polskiej”.

Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć ONLINE poprzez fanpage Uniwersytetu Szczecińskiego i NiUS Radia, jak też uczelnianych kanałach na You Tube.