• 28 MAJA 21
    Indywidualny kurs językowy dla nauczycieli akademickich w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”

Zapraszamy nauczycieli akademickich Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy chcą nabyć kompetencje w zakresie prowadzenia dydaktyki w języku obcym do bezpłatnego uczestnictwa w indywidualnym specjalistycznym kursie z języka angielskiego lub niemieckiego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca 2021 r.

ZAŁOŻENIA:

• wymiar: 60 godz. dydaktycznych w 3 miesiące;
    • sposób realizacji: opcja ONE-2-ONE;
    • program: dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego kursanta;
    • praktyczny trening umiejętności prowadzenia dydaktyki w języku obcym, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa i zwrotów specjalistycznych w ramach wybranego obszaru tematycznego uzgodnionego z uczestnikiem projektu;
    • poziom kursu: nie niższy niż C1.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2;
    • wykorzystanie zdobytych przez kadrę kompetencji językowych, w ramach prowadzonych zajęć ze studentami w wymiarze co najmniej jednego semestru – min. 6 h dydaktycznych (rozpoczętego po zakończeniu otrzymywania wsparcia);
    • przesłanie do 8 czerwca 2021 r. wypełnionego i podpisanego wniosku o skierowanie na kurs językowy do Działu Projektów US lub skanu na adres email: eliza.wancerz@usz.edu.pl.

Rekrutacja na indywidualny kurs językowy w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” –