• 31 MAJA 23
    INoPiB US zaprasza do udziału w konferencji naukowej

Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie US zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Ruchy społeczne i polityczne w XX i XXI wieku. Radykalizacja i deradykalizacja”, która odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2023 r.

Organizatorem wydarzenia jest: Katedra Badań nad Migracjami i Ruchami Społecznymi INoPiB US.

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza, Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin, a także patronatem Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych.

Miejsce obrad: Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71–79, 71-017 Szczecin, sala 155.

Więcej informacji o konferencji.

Zapraszamy do udziału