• 05 GRU 23
    Instytut Biologii otrzymał finansowanie projektu Interreg

Niezmiernie miło nam poinformować, że Instytut Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymał finansowanie projektu pt. „Monitoring na rzecz obszarów chronionych ze szczególnym uwzględnieniem różnorodności biologicznej i zrównoważonego rozwoju tych obszarów” w ramach programu Interreg.

Projekt będzie realizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Instytut Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytet w Greifswaldzie oraz Uniwersytet w Eberwalde w latach 2024-2027.

Kwota przyznana dla całego projektu wynosi 996 000 Euro, z czego kwota przyznana Instytutowi Biologii US wynosi 175 000 Euro.
    Kierownikiem projektu ze strony Instytutu Biologii US jest prof. Robert Czerniawski.

Serdecznie gratulujemy.