• 22 PAŹ 20
    Jak zgłaszać informacje o COVID-19?

Utworzyliśmy dla pracowników i studentów Uniwersytetu Szczecińskiego skrzynkę mailową: koronawirus@usz.edu.pl, na którą prosimy przesyłać wiadomości, dotyczące zakażenia wirusem SARS-CoV-2 lub jego podejrzenia, kwarantanny czy innych niebezpiecznych sytuacji związanych z COVID-19.

Dla harmonogramów pracy zdalnej utworzyliśmy adres mailowy: praca.zdalna@usz.edu.pl.

W materiale zamieszczonym poniżej, dr hab. Kinga Flaga-Gieruszyńska, prof. US – prorektor ds. Organizacji, szczegółowo wyjaśnia zasady korzystania ze skrzynki koronawirus@usz.edu.pl.

Formularze dla przebywających na kwarantannie

Dla pracowników i studentów Uniwersytetu Szczecińskiego zostały przygotowane elektroniczne formularze, które należy wypełnić niezwłocznie po skierowaniu na kwarantannę lub izolację.

FORMULARZ DLA STUDENTÓW

FORMULARZ DLA PRACOWNIKÓW