• 05 MAJA 23
    W dniach 18-20 maja odbędą się Juwenalia Szczecin 2023

Wielkie święto studentów po raz kolejny odbędzie się na szczecińskiej Łasztowni. Trzy dni koncertów największych polskich gwiazd, a do tego eventy i dodatkowe atrakcje w całym mieście.

Juwenalia Szczecin to największy festiwal kultury studenckiej na Pomorzu Zachodnim realizowany wspólnie przez wszystkie szczecińskie uczelnie w ramach Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Wyższych Szczecina.

W programie Juwenali Szczecin nie brak ciekawych inicjatyw, dobrej zabawy i przede wszystkim wspaniałych koncertów. Przez lata organizacji studenckiego święta wykuły się takie tradycje jak Bieg Nocny, Dni Studenta czy Idziemy Na Plażę.

Jak co roku, koncerty w ramach szczecińskich Juwenaliów odbywają się na Łasztowni.

Harmonogram Juwenalia Szczecin 2023:

17 maja – w środę w nocy z 17 na 18 maja odbędzie się Bieg Nocny na trasie Urząd Miasta Szczecin – Rektorat ZUT.

18 maja – w czwartek rozpocznie się dzień pełen atrakcji na Kampusie Piastów, czyli Dzień Studenta Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas którego przewidzianych jest wiele atrakcji, nagród, jedzenia i niespodzianek.

Po Dniu Studenta, 18 maja wieczorem odbędą się pierwsze koncerty: Mrozu, Strachy Na Lachy, Łydka Grubasa, Marie.

19 maja – to ciąg dalszy koncertów z muzyką rap: Żabson, Gibbs, Białas, Chivas, Fukaj, Zeamsone.

20 maja – w sobotę odbędzie się ostatni dzień koncertów z takimi gwiazdami jak: Krzysztof Zalewski, Vito Bambino, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys.

21 maja – zakończenie Juwenaliów – Płyniemy na plażę.

Więcej informacji pod linkiem https://juwenaliaszczecin.com/ i w wydarzeniu @Juwenalia Szczecin 2023

Zapraszamy do udziału.