• 31 SIE 23
    Już za miesiąc odbędzie się wydarzenie Spacerek na Uniwerek

Uprzejmie przypominamy, że tylko miesiąc został do drugiej edycji przemarszu szczecińskich uczelni pn.: Spacerek na Uniwerek.  W tym roku to Uniwersytet Szczecińskie jest głównym organizatorem wydarzenia, które odbędzie się 1 października br. o godz. 12.00.

Spacerek na Uniwerek to przemarsz szczecińskich uczelni, które w ten sposób chcą zainaugurować nowy rok akademicki.  Wydarzenie stało się już swego rodzaju tradycją i na stałe wpisało się w kalendarz szczecińskich uczelni.

Zeszłoroczny przemarsz, choć odbywał się w strugach deszczu, zapisał się w naszej pamięci jako okazja do pokazania akademickości, zaprezentowania naszej Uczelni i jej potencjału. Liczymy na to, że w tym roku w wydarzeniu udział weźmie jeszcze bardziej liczne grono przedstawicieli naszej Uczelni z Panem Rektorem prof. dr. hab. Waldemarem Tarczyńskim na czele.

Szczegóły organizacyjne przedstawimy Państwu w późniejszym terminie, ale już dziś prosimy naszą społeczność akademicką o wpisanie daty 1 października w kalendarz.

A tak było rok temu: