• 14 KW. 21
    Kolejna edycja Wirtualnej Giełdy Pracy

Zbliża się kolejna edycja Wirtualnej Giełdy Pracy, organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, która w tym roku odbędzie się pod hasłem Networking Week. Podobnie jak ostatnio, ze względu na pandemię covid -19, wydarzenie odbędzie się online.

Podczas tygodniowego eventu w dniach 19-23.04.2021 r. przekonamy naszych studentów jak ważne jest budowanie swojej sieci kontaktów już podczas studiów.

W czasie bezpośrednich spotkań online można będzie:

• Poznać przyszłych pracodawców i porozmawiać z przedstawicielami firm.
    • Porozmawiać z doradcą zawodowym, odkryć swój potencjał i skonsultować CV.
    • Odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą.
    • Wziąć udział w szkoleniach, warsztatach online prowadzonych przez praktyków.
    • Poznać aktualną sytuację na rynku pracy i dowiedzieć się jak budować swoją sieć kontaktów (debata ekspertów).
    • Wysłuchać wielu interesujących webinarów m.in. z zakresu kompetencji przyszłości.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej dedykowanej Giełdzie Pracy >tutaj<.

Wszystkie webinary oraz debata transmitowane będą na żywo w wydarzeniu na Facebooku >tutaj<