• 16 SIE 23
    Kończy się nabór na studia w Uniwersytecie Szczecińskim

Przypominamy, że 16 sierpnia br. kończy się drugi nabór na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie oraz pierwszy nabór na studia stacjonarne II stopnia i wszystkie studia niestacjonarne w Uniwersytecie Szczecińskim. Z nami #MożeszWięcej.

MOŻESZ WIĘCEJ – to hasło naszej tegorocznej rekrutacji, ponieważ jesteśmy przekonani, że na US studenci mogą łączyć rozwój naukowy, osobisty i realizować swoje pasje. Uniwersytet Szczeciński oferuje to poprzez prężnie działające: Akademickie Biuro Karier, Akademicki Związek Sportowy, Radę Samorządu Studenckiego, Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności Medialnej, a także Uniwersytecki Zespół Wsparcia i Rozwoju oraz Dział Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się ponad 90 kierunków, w tym 10 nowości:

• studia anglistyczno-slawistyczne – studia I stopnia w formie stacjonarnej,
    • Baltic Region Studies (studia w języku angielskim) – studia I stopnia w formie stacjonarnej,
    • Business Intelligence w gospodarce – studia I stopnia w formie stacjonarnej,
    • kosmologia – studia I stopnia w formie stacjonarnej,
    • Management instytucji publicznych i Public Relations – studia I stopnia w formie niestacjonarnej,
    • Borders and Boundaries Studies (studia w języku angielskim) – studia II stopnia w formie stacjonarnej,
    • edukacja artystyczna – studia II stopnia w formie stacjonarnej,
    • fizyka – studia II stopnia w formie niestacjonarnej,
    • oceanografia – studia II stopnia w formie stacjonarnej,
    • prawo służb mundurowych – studia II stopnia w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

Rejestracja odbywa się do 16 sierpnia br. do godziny 23.59 wyłącznie przez Internet w systemie ERK na stronie e-rekrutacja.usz.edu.pl.