• 23 PAŹ 23
    Konkurs Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności

Informujemy, że w tym roku Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego organizuje IV. edycję Gali Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności. Zgłoszenia do 7 listopada br.

Podczas wydarzenia zostaną docenieni studenci w konkursowych kategoriach:

• Studencki Naukowiec Roku;
    • Studencki Sportowiec Roku;
    • Studencki Twórca Roku;
    • Społecznik Roku;
    • Najaktywniejsza Organizacja Studencka.

Studenci mogą zgłaszać swoje osiągnięcia w wyżej wymienionych kategoriach do 7 listopada. Następnie wybrani przez Kapitułę Konkursową finaliści wezmą udział w Gali Aktywności Studenckiej, podczas której zostaną wyłonieni laureaci w konkursowych kategoriach.

Podczas wydarzenia, zgodnie z tradycją, zostaną docenione również osoby i instytucje wspierające działania studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, a także zostaną wręczone statuetki Mentorom Wydziałów.

Zgłoszenia w studenckich kategoriach oraz więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie https://gryfy.usz.edu.pl