może tu
    • 17 SIE 21
    Konkurs na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską Narodowego Instytutu Wolności

    Konkurs na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską Narodowego Instytutu Wolności

    Do 30 września br. Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego wydłużył termin przesyłania zgłoszeń w konkursie na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską.

     

    Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci szkół wyższych i autorzy rozpraw doktorskich, którzy obronili pracę magisterską lub rozprawę doktorską w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 września 2021 r.

    Do konkursu można zgłaszać prace i rozprawy, których tematyka poświęcona jest takim zagadnieniom jak współczesne społeczeństwo obywatelskie i jego funkcje, sektor obywatelski w Polsce (także w wymiarze porównawczym), wolontariat, uniwersytety ludowe, ruch harcerski i skautowy. Zgłoszenia mogą przesyłać autorzy, promotorzy, albo recenzenci po uzyskaniu pisemnej zgody autora.

     

    Kapituła konkursu, złożona z wybitnych przedstawicieli dziedziny nauk społecznych, przyzna nagrody pieniężne zdobywcom I, II i III miejsca.

     

    Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie: https://niw.gov.pl/baza-wiedzy/konkurs/.

     

    Pytania można zgłaszać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ewa Dzielnicka – Główny Specjalista ds. Badań i Analiz, edzielnicka@niw.gov.pl, (22) 468 44 58).

Accessibility Toolbar