• 17 CZE 21
    Konkurs na Najlepszego Młodego Naukowca US – rozstrzygnięty

Niezmiernie miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu na Najlepszego Młodego Naukowca Uniwersytetu Szczecińskiego.

Konkurs Najlepszy Młody Naukowiec kierowany jest do wyróżniających się nauczycieli akademickich, zatrudnionych w Uniwersytecie Szczecińskim na stanowisku asystenta, nieposiadających stopnia doktora oraz  doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego. Celem konkursu jest promocja osiągnięć naukowych młodych naukowców  pracujących na naszej Uczelni.

Konkurs Najlepszy Młody Naukowiec Uniwersytetu Szczecińskiego przeprowadza się w następujących kategoriach:

• nauki ekonomiczne i prawne;
    • nauki humanistyczne, teologiczne i pozostałe społecznych;
    • nauki ścisłe, przyrodnicze i nauki o zdrowiu.

Punkty przyznawane są za osiągnięcia naukowe jak: publikacje,udział w konferencji naukowej, udział w projekcie, staż zagraniczny lub stypendium zagraniczne oraz popularyzację nauki.

Tegorocznym laureatami  i wyróżnionym są:

W I grupie nauk ekonomicznych i prawnych:

• mgr Konrad Bachanek – laureat,
    • mgr Agnieszka Łopatka – wyróżnienie.

W II grupie nauk humanistycznych, teologicznych i pozostałych społecznych:

• mgr Sebastian Urbaniak – laureat.

W III grupie nauk ścisłych, przyrodniczych i nauk o zdrowiu:

• mgr Rafał Hrynkiewicz – laureat.

Serdecznie gratulujemy młodym naukowcom, życząc im kolejnych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.