• 10 LUT 23
    Konkurs na plakat festiwalu filmowego

Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe zaprasza do udziału w konkursie na plakat promujący tegoroczną – rocznicową, 50. edycję festiwalu Ińskie Lato Filmowe. Zgłoszenia można przesyłać do 1 kwietnia 2023 r.

Celem Konkursu jest wykonanie plakatu, którego tematyka będzie nawiązywać do filmowego charakteru festiwalu oraz miejsca, w którym odbywa się festiwal, czyli Ińska i Ińskiego Parku Krajobrazowego.

W Konkursie mogą uczestniczyć samodzielni autorzy, zarówno studenci i uczniowie uczelni artystycznych, zawodowi plastycy i graficy, jak i twórcy niezajmujący się zawodowo sztuką.

Kompletne zgłoszenie należy złożyć w terminie do dnia 1 kwietnia 2023 r. wysyłając na adres: beata.zawadka@usz.edu.pl
    magdalena.skrzynska@usz.edu.pl.

Zasady konkursu określa regulamin:

Regulamin Konkursu na plakat 50.edycji Ińskiego Lata Filmowego.

Formularz zgłoszeniowy na konkurs o plakat

Zapraszamy do udziału, do wygrania cenne nagrody!