• 02 SIE 23
    Kształcenie akademickie wobec wyzwań współczesności

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej konferencji naukowej organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński, która poświęcona będzie kształceniu akademickiemu wobec wyzwań współczesności. Konferencja odbędzie się 25 września 2023 r., a termin zgłoszeń został wydłużony do 15 sierpnia br.

Udział w konferencji będzie niepowtarzalną okazją do spotkania przedstawicieli wszystkich ośrodków akademickich w Polsce oraz ekspertów z otoczenia społeczno-gospodarczego.

Konferencja odbędzie się 25 września 2023 r. w formule hybrydowej – stacjonarnie w GRAND FOCUS HOTEL SZCZECIN, ul. 3 Maja 22 w Szczecinie oraz zdalnie na platformie MS Teams.

Uczestnictwo w konferencji w sposób czynny albo bierny jest bezpłatne. Koszty udziału w Konferencji pokrywa Organizator ze środków projektu „Doskonałość dydaktyczna uczelni” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w konferencji należy zgłosić za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie:

Serdecznie zapraszamy do udziału.