• 19 MAJA 22
    Kursy języka polskiego dla obywateli Ukrainy

Zapraszamy na bezpłatne kursy języka polskiego na poziomie podstawowym dla młodzieży i dorosłych (powyżej 18 roku życia), obywateli Ukrainy przebywających na terenie Gminy Miasta Szczecin.

Zajęcia będą odbywały się w budynku Wydziału Humanistycznego US przy al. Piastów 40b, dwa razy w tygodniu (po 2 godziny dydaktyczne) w dwóch terminach do wyboru:

• wtorki i czwartki, godz. 18.00 – 19.30 lub
    • środy i piątki, godz. 18.00 – 19.30.

Kurs rozpocznie się 24 maja br. i będzie obejmował 15 spotkań (30 godzin dydaktycznych). Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: kursy.jezykowe@usz.edu.pl .

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres mailowy do kontaktu oraz wybrany termin zajęć. Zapisy trwają do 22 maja br. lub do wyczerpania limitu miejsc (150 osób).

Kurs jest prowadzony przez Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

Kurs jest finansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.