• 10 MAJA 23
    Matematyka w obiektywie w Parlamencie Europejskim

Z przyjemnością informujemy, że 25 kwietnia br. w Parlamencie Europejskim otworzono wystawę fotograficzną, która jest zwieńczeniem konkursu Matematyka w obiektywie.

Wystawa najciekawszych prac konkursowych gości w Parlamencie Europejskim na zaproszenie europosła Bartosza Arłukowicza. W wydarzeniu uczestniczyły: dr hab. Renata Podgórzańska, prof. US – Prorektor ds. Kształcenia US,  dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US – Prorektor ds. Studenckich US oraz Kierownik Projektu i Przewodnicząca Jury konkursu dr hab. Małgorzata Makiewicz, prof. US.

Już niedługo organizatorzy — Uniwersytet Szczeciński i Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej — ogłoszą XIV edycję tego wydarzenia, które łączy naukę ze sztuką fotografii.

„Matematyka w obiektywie” współpracuje z: Pomorze Zachodnie, Pomorze Zachodnie News, Mazowsze serce Polski, Infoludek.pl – szczeciński portal informacyjny i ogłoszeniowy, Kino Helios Polska.