• 04 WRZ 23
    Nowy informator dla kandydatów na studia

Informujemy, że dostępny jest już nowy informator dla kandydatów na studia, zawierający aktualną ofertę edukacyjną Uniwersytetu Szczecińskiego.

W informatorze znajdują się wszystkie niezbędne informacje o Uniwersytecie Szczecińskim, jego wydziałach, kierunkach i zasadach rekrutacji. Kandydaci na studia mogą również  zapoznać się z uczelnianą strefą rozwoju i wsparcia, którą tworzą takie jednostki jak m.in.: Samorząd Studencki, Akademickie Biuro Karier, koła naukowe, Chór Uniwersytetu Szczecińskiego, czy też rozgłośnia i telewizja uniwersytecka.

Serdecznie zapraszamy do wizyty na Szczecińskim Salonie Maturzystów w dniach 6-7 września na ul. Krakowskiej, podczas którego będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Szczecińskiego i otrzymać informator.