• 26 CZE 23
    „Orkiestrowo To i Owo” 2 edycja w Kulicach

Międzynarodowy Ośrodek Badań Interdyscyplinarnych w Kulicach będzie po raz kolejny gościć uczniów z polskich i niemieckich szkół muzycznych w ramach Polsko – Niemieckich Spotkań Artystycznych „Orkiestrowo To i Owo” 2 edycja.

Uczniowie ze szkół muzycznych Państwowej Szkoły Muzycznej ze Szczecina oraz Uckermärkische Musik- und Kunstschule Friedrich Wilhelm von Redern w Angermünde wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu warsztatów orkiestrowych realizowanych z partnerską szkołą w Niemczech. W tym roku młodzież będzie pracować nad wykonawstwem utworów różnych narodów o tematyce pokoju na świecie i dla wsparcia Ukrainy.

Końcowy efektem warsztatów będzie koncert podsumowującym prace uczniów, który odbędzie się w piątek 30 czerwca br. o godz. 12.00 w parku Międzynarodowego Ośrodka Badań Interdyscyplinarnych w Kulicach (jeśli będzie padać koncert zostanie przeniesiony do środka budynku).

Serdecznie zapraszamy.