• 13 CZE 22
    Ostatnia rekrutacja na bezpłatny kurs językowy

To już ostatnia szansa, aby skorzystać z bezpłatnego, specjalistycznego kursu językowego na poziomie B2 z jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego. Na zgłoszenia czekamy do 24 czerwca 2022 r. (piątek).

Co należy zrobić, żeby wykorzystać wakacje na rozwój znajomości języka obcego całkowicie za darmo?

1. wypełnij formularz zgłoszeniowy >tutaj<
    2. poczekaj na maila z testem poziomującym – nie przychodzi automatycznie, więc proszę uzbroić się w chwilkę cierpliwości,
    3. poczekaj na kontakt z przedstawicielem szkoły językowej, w celu ustalenia planu zajęć – jest indywidualnie dostosowywany do każdej grupy.

Kolejne kroki to trochę dokumentów projektowych:

1. na maila zostaną przesłane dwa dokumenty Formularz SL i oświadczenie RODO,
    2. po ich wypełnieniu podpisujemy umowę,
    3. rozpoczynacie zajęcia w formie online.

Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. To od grupy będzie zależało, czy będziecie spotykać się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny czy raz, ale intensywnie 3 godz.

Jeżeli jeszcze się Państwo wahacie, to zachęcamy do zapoznania się z opiniami studentów, którzy już taki kurs w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” skończyli  >opinie< .

Kurs wystartuje, gdy do grupy zostanie zrekrutowanych 8 osób.

Zapraszamy do udziału.