• 29 KW. 22
    Otwarcie placu zabaw w ośrodku w Pobierowie

Milo nam poinformować, że 28 kwietnia br. został oddany do użytkowania plac zabaw w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Grunwaldzkiej 66 w Pobierowie.

Dzięki staraniom prof. dra Waldemara Tarczyńskiego – Rektora US oraz Andrzeja Jakubowskiego – Kanclerza Uniwersytetu Szczecińskiego ośrodek wypoczynkowy został wyposażony w plac zabaw dla dzieci naszych pracowników, co mamy nadzieję, uatrakcyjni pobyty wypoczynkowe.

Plac zabaw o powierzchni około 190 m2 wyposażony został w:

• wieżę wielofunkcyjną przeznaczoną dla dzieci w wieku 1-14 lat, wyposażoną w dwie zjeżdżalnie, most, dwa balkoniki, schodki, panele ruchome i tablice tematyczne);
    • huśtawkę typu bocianie gniazdo;
    • huśtawkę podwójną z siedziskiem kubełkowym;
    • dwie zabawki sprężynowe;
    • elementy małej architektury.

Wszystkie urządzenia znajdujące się na placu zabaw posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania.