• 16 LUT 24
    Piąta edycja kursu „Finanse osobiste”

Dzięki współpracy Fundacji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Szkoły Giełdowej działającej przy Uniwersytecie Szczecińskim odbyła się piąta edycja kursu „Finanse osobiste”.

Beneficjentami tej inicjatywy byli słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Prawobrzeże oraz członkowie Klubu Seniora „Dąb” prowadzonego przez Fundację Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże”. Tematyka kursu dotyczyła planowania finansowego, inwestowania, ryzyka oraz bezpieczeństwa finansowego. Koordynatorem kursu jest Pani Profesor Małgorzata Tarczyńska-Łuniewska, wykłady prowadziła dr Dominika Kordela.

Zapraszamy do wysłuchania dr Dominiki Kordeli z Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego: