• 06 LIP 23
    Płatny staż w NBP dla absolwentów

Informujemy, że Narodowy Bank Polski zaprasza absolwentów szczecińskich uczelni do odbycia płatnego stażu w Oddziale Okręgowym NBP w Szczecinie.

Osobom zakwalifikowanym do programu, Narodowy Bank Polski w ramach stażu zaoferuje:

•  umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy, z miesięcznym wynagrodzeniem zasadniczym brutto w wysokości 4 700 zł,
    • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego m. in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych,
    • możliwość korzystania z bogatych zasobów Biblioteki Centralnej NBP i konsultacji z ekspertami NBP dla potrzeb własnej pracy naukowej,
    • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych.

Wymagania wobec kandydatów:

• ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, matematyka, cyberbezpieczeństwo, informatyka i pokrewne), z zastrzeżeniem, że tytuł magistra został uzyskany nie wcześniej niż 1 stycznia 2022 r.
    • wysoka średnia ocen ze studiów,
    • biegłe posługiwanie się komputerem, w tym praktyczna znajomość pakietu Office,
    • gotowość do pozyskiwania nowej wiedzy i kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do dnia 3 sierpnia 2023 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie https://nbp.pl/o-nbp/praca-i-kariera/staze-prezesa-nbp/ następujących dokumentów w języku polskim:

• CV, zawierające wykaz osiągnięć edukacyjnych, naukowych, zawodowych,
    • dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich (w przypadku oczekiwania na wydanie dyplomu akceptowane będzie przedstawienie zaświadczenia z uczelni potwierdzające uzyskanie tytułu magistra),
    • jednostronicowa praca pisemna na temat „Narodowy Bank Polski – moje miejsce pracy”.

Regulamin-Programu-Staze-Prezesa-NBP