• 06 LUT 24
    Podsumowanie Sztabu WOŚP Uniwersytetu Szczecińskiego

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z radością informujemy, że w tym roku Sztabowi Uniwersytetu Szczecińskiego udało się zebrać łącznie kwotę 165 269,35 zł.

Wolontariusze do puszek zebrali łącznie 121 382,35 zł. Natomiast w ramach wciąż trwających licytacji na Allegro.pl na ten moment udało się zebrać 26 768,20 zł. Dodatkowo poprzez e-Skarbonkę Sztab Uniwersytetu Szczecińskiego zebrał kwotę 17 119 zł.

Dokładne zostaną podane po zakończonych licytacjach, a oficjalny wynik po konferencji prasowej kończącej finał.

Dziękujemy za każdą wpłatę i przypominamy, że wciąż możemy licytować i wspierać Orkiestrę:

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez UNIWIZJĘ – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego: